Rodiče s dětmi 5 - 10 let

Rodinný pobyt na skvělém místě v Chorvatsku

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníBiograd na Moru, Chorvatsko

ProgramRodinný tábor u moře

Vhodné pro dětiRodiny s dětmi do 10 let

Cena tábora 0,- Kč

Letní tábor a rodinná dovolená v jednom. Program a zábavu pro děti nad 7 let v případě zájmu zajistí naši táboroví vedoucí, rodiče si budou moci užívat pohodu a soukromí bez starostí. Děti zapojíme do her v rámci letního tábora, který bude v místě souběžně probíhat. Nebudete ovšem nikterak omezováni, záležet bude jen na vás, který den této možnosti využijete. Malebné přístavní městečko Biograd na Moru je naší TOP destinací, které si získalo spoustu příznivců.

Rodiče s dětmi 5 - 10 let

Ubytování a stravování

V penzionu Aldomar, který jsme vyzkoušeli už v loňském roce a jsme z něj naprosto nadšeni. K dispozici máme celou budovu. Apartmány a pokoje jsou po 4 až 6 osobách, všechny klimatizované, se sprchou a WC. Každý apartmán má kuchyň, balkon, připojení na wifi a TV. Ubytování je mimo rušnou část města v klidném prostředí.
Ubytování vždy minimálně po 4 osobách (rodiče stejného pohlaví + děti).

Adresa:
     Apartmani Aldomar
     Portoruša ulica 14
     Chorvatsko - Biograd na Moru

Poloha tábora

Biograd na Moru je malebné středomořské městečko ležící 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže, živou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy.

Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Tady zažijete tu pravou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy...restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži, ale i další turistické atrakce.

GPS souřadnice: 43.925807, 15.459311

Program

Program a zábavu pro děti nad 7 let v případě zájmu zajistí naši táboroví vedoucí, rodiče si budou moci užívat pohodu a soukromí bez starostí. Děti zapojíme do her v rámci letního tábora, který bude v místě souběžně probíhat. Nebudete ovšem nikterak omezováni, záležet bude jen na vás, který den této možnosti využijete.

Malí účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Děti čeká koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

Předem lze objednat výlet v místě pobytu (více info níže).

Sportovní vyžití:
Na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje:
Ubytování, plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, program (v případě zájmu), zdravotníka, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje:
• Povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší účastníci 460,- Kč za pobyt.
• Výlety - nabídka výletů s možností objednání předem za zvýhodněných podmínek.
• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosím, s tmto výdajem v rámci kapesného.

Pojištění:
Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: Pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC