Rodiče s dětmi

Tábor pro celé rodiny

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramZábava pro celou rodinu

Vhodné pro děti5 až 10 let

Cena tábora 0,- Kč

Tábor dětem přináší zábavu, dobrodružství a nová přátelství. Připravit dětem takový program, aby se pořád bavily a byly spokojené, je i pro rodiče s pořádnou dávkou fantazie občas oříšek. Ale tuto starost lze v létě přenechat vedoucím na naší táborové novince – tábor rodičů a dětí. Pobyt v táboře si nejmladší mohou poprvé vyzkoušet a jejich rodiče se mohou směle přidat a své děti podporovat. Cílem je užít si rodinnou dovolenou, která dětem pomůže v samostatnosti a rodičům dopřeje pohodu bez starosti o své děti.

Rodiče s dětmi

Ubytování a stravování

Chatky po 4 osobách s vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha). V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo..

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Výtvarný tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Celotáborová hra Cesta kolem světa. Cestování po celém světě těmi nejrůznějšími dopravními prostředky může být pořádné letní dobrodružství. Poznejte orientální Asii, tančete haku s australskými ragbisty, nezalekněte se zimy na Antarktidě a s odvahou pašujte tučňáky do Ameriky. Celý svět vám může během týdne ležet u nohou. Sbalte kufry a jeďte s námi!

V rámci tohoto tábora je realizován i exkluzivní program:

  • návštěva aquaparku  – program pro děti a rodiče
  • návštěva wellness - pro rodiče
  • degustace vín a sýrů - pro rodiče

Cílem akce je spokojenost dětí i rodičů díky aktivnímu i zajímavému programu. Program na táboře je sestaven pro všechny, kteří se tábora účastní. Děti pracují samostatně nebo ve skupině se svými vrstevníky, popř. i s dospělými. Dospělí se aktivně zapojují do připraveného programu, který je pro ně někdy společný a někdy samostatný. Tábor by neměl fungovat jako odkládací místo pro děti, když chtějí mít rodiče volno.


Program tvoří tři typy aktivit:

Společné:
- celotáborová hra
- klasické táborové aktivity venku i uvnitř – táborák aj.
- sport, kreativní činnosti aj.
- doplňkový program – aquapark /horolezecká stěna

Pro děti:
- celotáborová hra
- rozvoj různorodých spojený s poznáváním přírody
- sportovní, kreativní, běhací, vědomostní, sociální aj. hry

Pro rodiče:
- kreativní činnosti (dílny aj.)
- zážitkové hry a činnosti - Chytrý kvíz, kasino aj.
- sportovní a turistické aktivity
- doplňkový program  - degustace, wellness

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC