Večerníčkový svět

Pohádkový tábor pro nejmenší

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramPohádkový tábor pro nejmenší

Vhodné pro dětiholky a kluky 6 - 9 let

Cena tábora 0,- Kč

Pro všechny starostlivé maminky je připraven tábor speciálně přizpůsoben potřebám našich nejmenších táborníků. Vaše dítka budou rozdělena do malých družinek, kde se jim dostane nadstandardní péče a maximálního pocitu bezpečí. Denní režim i herní program je koncipován tak, aby vyhovoval možnostem malých dětí.

Večerníčkový svět

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v chatkách po 3 až 7 osobách (pro menší děti), stany s podsadou a postelí (pro starší mládež). V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Jméno dítěte, Večerníčkový svět
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Letošní tábor pro nejmenší bude jako kouzelná procházka z pohádky do pohádky. Navštíví nás totiž pět nejoblíbenějších večerníčkových postaviček a spolu s nimi budeme každý den putovat jinou pohádkovou krajinou. Dětičky se nejprve seznámí s bájným vládcem Krakonošem a jeho donášející spojkou sojkou. Od Krakonoše se děti také dozví spousty informací o životě v lese a budou pátrat po tom, co má za lubem lstivý a chamtivý soused Trautenberk. S králíky z klobouku, Bobem a Bobkem, si malí táborníci další den pěkně procvičí těla, zakouzlí a budou tropit neplechu.

Oblíbený Krteček zavede děti mezi své přátele – čápa, raka, žábu či ježečka – a společně budou objevovat svět. Kutilové Pat a Mat zaručeně všechny pobaví a celý den s nimi se ponese v duchu všemožného kutění, vyrábění, stěhování, štelování, předělávání a opravování.  A jak jinak zakončit večerníčkový tábor než návštěvou Maxipsa Fíka?

Ten táborníkům po rozluštění zapeklitého úkolu slavnostně zapůjčí kouzelné sluchátko své paničky Áji, které dětem splní jedno z přání, jež si budou moci vybrat. Neváhejte proto ani chvíli a vypravte své nejmenší do pohádky, kde se dětská přání mění ve skutečnost.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC