InLine příměstský Dubeč

Výuka jízdy na kolečkových bruslích

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníPraha - Dubeč

ProgramVýuka inLine bruslení

Vhodné pro dětiod 5-ti let

Cena tábora 0,- Kč

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Přihlašte své potomky na pětidenní příměstský tábor, který bude probíhat u areálu ZŠ v Dubči. Děti se zde naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci tělesného pohybu a in-line bruslení. Program je doplněn o zajímavé zážitkové aktivity všemožného druhu.

InLine příměstský Dubeč

Ubytování a stravování

Jedná se o příměstský tábor - ubytování tedy není zajišťováno. Rodiče děti dopoledne přivezou a odpoledne si je opět převezmou zpět.
Stravování - obědy a svačiny - budou zajištěny v místní restauraci.
 

Poloha tábora

Inline příměstský tábor v Dubči je situován do klidné lokality na kraji Prahy.  Nacházejí se zde kvalitní inline stezky, prostor na trénování a malý skatepark, kde si děti vyzkouší i  základní triky. K dispozici je i víceúčelové sportovní hřiště, kde budou probíhat další sportovní aktivity. Zázemí je v místní základní škole, kde jsou k dispozici prostorné šatny a případně i tělocvična.

Místo srazu: ZŠ Dubeč, Praha 10, Kalašova ulice

GPS souřadnice: 50.063151, 14.590594

Program

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách, discogolf, míčové hry, atletická průprava . Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v zázemí v místnostech campu.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

  • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální prázdninové zážity z her a zábavných soutěží.
  • Zvládnutí techniky házení talířem.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Celodenní program, obědy a svačiny v místní restauraci, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC