Vodácký příměstský Troja

Výuka jízdy na lodičkách

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníPraha - Troja

ProgramVodácký kurz + bruslení

Vhodné pro dětiod 6-ti let

Cena tábora 0,- Kč

Vodácký příměstský tábor, na němž děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V krásném prostředí u trojského kanálu se děti naučí ovládat rafty, paddle boardy, perfektně bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích a dostanou se na výlety do Stromovky a podél řeky Vltavy. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. Tábor probíhá ve spolupráci s firmou HG Sport, která poskytne své zázemí a vodácké instruktory.

Vodácký příměstský Troja

Ubytování a stravování

Jedná se o příměstský tábor - ubytování tedy není zajišťováno. Rodiče děti dopoledne přivezou a odpoledne si je opět převezmou zpět.
Stravování - obědy a svačiny - budou zajištěny v místní restauraci.
 

Poloha tábora

Inline + vodácký příměstský tábor v Troji je situován do klidné lokality na břehu řeky Vltavy u vodáckého kanálu. Nacházejí se zde kvalitní inline stezky, v blízkosti se nachází park Stromovka, kam se budou děti vypravovat na krátké vyjížďky.  Zázemí je v campu u Loděnice HG Sportu. Je zde rozlehlé travnaté prostranství, a beachvolejbalové hřiště. V blízkosti je také zoologická a botanická zahrada.

GPS souřadnice: 50.113841, 14.424413

Program

Během týdenního příměstského tábora si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na raftech, nebo paddle-boardu. Ozkouší si inline bruslení – bruslení na stezce, ve Stromovce a okolí. V programu je také vodácký výlet do Řeže. Zpět děti pojedou vlakem, nebo na bruslích. V areálu campu je travnatý prostor určený pro hry a beachvolejbalové hřiště. Zázemí je v připraveném obrovském zahradním stanu a v chatičkách. Pro ty, kteří by nechtěli zajíždět do Troje, bude sraz u metra Nádraží Holešovice.

  • Výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
  • trénink ovládání raftu
  • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
  • výlety na bruslích i na vodě
  • nauka o chování vodáka,
  • čtení vodáckých map,
  • zábavné aktivity- beachpřehazovaná, týmové hry na písku
  • míčové hry,
  • v případě déletrvajícího špatného počasí bude naplánována exkurze do zoologické zahrady.

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Celodenní program, pronájem lodí, obědy a svačiny v místní restauraci, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC