Airsoft Vietnam: Četa!

Airsoftová bitva ve vietnamské džungli

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Meziříčko, Měřín

ProgramAirsoftový tábor

Vhodné pro dětiholky a kluky od 8 let

Cena tábora 0,- Kč

Airsoftový vojenský tábor, jehož příběh se odehrává za války ve Veitnamu. Čekají vás bitvy na otevřeném poli i pročesávání džungle. Celodenní i večerní mise. Jedinečná válečná atmosféra a velkolepé zpracování bojových operací. A hlavně pořádný airsofový nářez! Krom toho se vrhneme na nízkolanové aktivity, vysoká lana, rafty, aquasorbing a bumperball.

Airsoft Vietnam: Četa!

Ubytování a stravování

Ubytování je v Meziříčku zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Kvalitní stravování je zajištěno pětkrát denně + pitný režim. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

 

 

 

 

Poloha tábora

Rekreační středisko Meziříčko se nachází cca 2 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména umístění rybníka v areálu střediska, velké množství hřišť a také okolní jehličnaté lesy, které přímo navazují na areál střediska.

GPS souřadnice: 49.396957, 15.828407

Program

Během tábora projdete třemi velkými airsoftovými operacemi, které budou napodobovat skutečné bojové akce amerických jednotek ve Vietnamu. Vyzkoušíte si jak roli Američanů, tak roli jednotek NVA. Ale pozor, záleží jen a jen na vás, jak to celé dopadne.

První velkou bojovou operací bude „Údolí la Drangd“ z filmů známé jako „Údolí stínů“. Druhou bude akce známá pod názvem „Operace Crimp“, která měla za úkol lokalizovat a zničit hlavní velitelství Národní fronty osvobození pro oblast Saigonu. Ve zkratce si nasimulujeme prohledávání a zajišťování podzemních bunkrů. Třetí velkou airsofttovou akcí bude operace s názvem“White Wing“, která byla dříve známá pod názvem „najdi a znič“. Pěšáci 1. jezdecké divize (výsadková) byli vysazováni z vrtulníků přímo do zón boje, kde se okamžitě zapojovali do těžkých bojů.

Pro koho je tábor určen? Pro všechny kluky a holky od 8 do 18-ti let, kteří si chtějí zaválčit, zastřílet a řádně si zahrát airsoft. Pro děti a mládežníky, kteří si chtějí zkusit nejen střílení po lese, ale i opravdové bitvy. Pro nadšence do vojenské historie a války ve Vietnamu. A pro ty, kteří mají rádi airsoftové ármy tábory.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování ve středisku RS Meziříčko - ubytování je zajištěno v chatách, dále stravu 5 x denně, pitný režim po celý den a kompletní zajištění programu letního tábora. Strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC