Avengers Team

Adrenalinový sportovní tábor - zážitek pro dobrodruhy!

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Drak Křižanov

ProgramAdrenalinový zážitek

Vhodné pro dětiholky a kluky od 12 let

Cena tábora 0,- Kč

Máš rád adrenalin, znáš Avengers? Tak to tu máme tábor přímo pro tebe – AVENGERS TEAM. S hlavními hrdiny z Avengers zažiješ týden plný adrenalinových aktivit, které prověří tvoji fyzickou i psychickou odolnost, ukáží ti tvé limity a pomohou ti překonat strach. Bojíš se, že nebudeš stačit akčním hrdinům? Neměj strach! Postupně i ty získáš nadpřirozené schopnosti a zvládneš čelit i těm nejsilnějším nepřátelům… Kdo nebojuje s námi, bojuje proti nám! Tak neváhej a vyraz s námi do boje!

Avengers Team

Ubytování a stravování

Ubytování je v RS Křižanov zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Kvalitní stravování je zajištěno pětkrát denně + pitný režim. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

 

 

 

 

Poloha tábora

Rekreační středisko Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny u městyse Křižanov, cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod).

Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park.

GPS souřadnice: 49.373066, 16.103086

Program

S Ironmanem se vzneseš do výšek a zdoláš všechny vysoké i nízké překážky, které ti nepřátelé nachystají. Jako superhrdina si budeš moci vyzkoušet i skok do prázdna, při kterém se ti zatají dech. Tímto zábava rozhodně nekončí – a akce teprve začíná! Víš, jaké to je, když se Avengers dostanou do úzkých a musí přežít za každou cenu?… I schopnost přežití je pro akční hrdiny velice důležité a nezbývá ti nic jiného, než si najít vhodné místo pro svůj nocleh a přežít tam až do rána!

Jsi schopen vyšplhat do výšky? Slézt a slanit všelijaké stěny? Buď si jistý, že horolezectví je základní dovedností všech superhrdinů a i ty se této dovednosti naučíš! Nakonec se budeš pohybovat a mít trefu jako Hawkeye.

Chceš porazit všechny nepřátele? Tak to budeš potřebovat pořádnou zbraň a dobrou mušku! Paintbalka nebo airsoftka by mohla stačit! A po vyhrané paintbalové bitvě je čas i na pořádnou koupačku – raftování na místním rybníku je ideální příležitostí pro schlazení. Těšit se můžeš i na noční hru, při které nestačí jen „být hrdinou“.

Zahrajeme si i spoustu akčních a logických her, které tě navnadí na další boj s nepřáteli! Po boku Thora, Hulka, Kapitána Ameriky a dalších se staneš novým členem Avengers a budeš schopen ochránit Zemi před nebezpečím.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování ve středisku RS Křižanov (ubytování je zajištěno v chatách), dále stravu 5 x denně, pitný režim po celý den a kompletní zajištění programu letního tábora. Strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC